zawieszki na alkohol i prezenty
To kolejny element papeterii ślubnej. Możemy podzielić je na dołączane do prezentów/upominków, alkoholu oraz zawieszki bufetowe.
Te pierwsze zawierają słowo „dziękuję” oraz imiona pary młodej, datę uroczystości. Takie zawieszki mogą pełnić też dodatkową funkcję – winietki. Wtedy jedna strona zadrukowana jest personaliami gościa weselnego, a druga podziękowaniem.

Zawieszki na alkohol dołączone są do napoju podawanego na przyjęciu weselnym. Znajdują się na nich najczęściej zabawne wierszyki, które mają za zadanie  rozbawić gości. Na końcu tego artykułu podpowiadamy jakie treści można umieścić.

Zawieszki bufetowe mogą pojawić się na dodatkowych stołach wiejskim, góralskim, polskim, słodkim i innych. Pełnią funkcję informacyjną, dzięki czemu wszelkie kulinarne  wątpliwości zostaną rozwiane i zapewnią właściwy wybór przekąski oraz słodkości.

Forma graficzna oraz stylistyka projektów zawieszek powinna nawiązywać do pozostałych elementów papeterii ślubnej: winietek, menu, numerków stolików, planu stołów i innych. Możecie skorzystać z naszych pomysłów lub zrealizować swoje własne.  Bardzo popularnym ostatnim trendem są zawieszki złocone, które nadają elegancji i luksusu przyjęciu.

Do zawieszek wybierane są sznureczki lub tasiemki. Skorzystać można z bogactwa kolorów, aby dopasować kolorystykę do grafiki.
Zgodnie z ostatnią modą często wybierane są sznureczki w kolorze złotym.

Standardowy rozmiar zawieszek to 5 x 8 cm, ale wykonujemy również mniejsze np. 3 x 6 cm. Drukowane są na wysokiej jakości papierze, sztywnym o gramaturze 300 g. Projekty zawsze dostosowujemy do wymagań klienta. 

Ceny zawieszek mieszczą się w granicach od 1,5 zł do 2,5 zł za sztukę. Dokładną wycenę podamy w odpowiedzi na zapytania przesłane drogą mailową w tym celu prosimy o kontakt za pomocą formularza znajdującego się na końcu tej strony. Będziemy wdzięczni za każdy kontakt i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania,

teksty na zawieszki
Chluśniem, bo uśniem!
Na druga nogę!
Ze mną się nie napijesz?
No to…siuuup! Na drugą nogę!
Pij! Bo wódka stygnie!
Nie siedź tyle...parkiet czeka!
Instrukcję każdy zna...Polać i do dna!
Polej sąsiadom PS. Sobie też.
Uwierz mi...Potrafisz tańczyć! – wódka.
Kto nie pije ten przynosi…
Za to czego jutro nie będziemy pamiętali!
Instrukcja: nalej, wypij, tańcz
Kac trwa jeden dzień WSPOMNIENIA całe życie!
Grzech nie wypić w taką noc!
Gorzka wódka! Smutna mina – ktoś tu polać zapomina!

Zawieszki podziękowania – złocone Greenery. Projekt na zlecenie.

Zawieszki złocone z kolekcji Gold & Rose. 

Zawieszki na alkohol w stylu rustykalnym na indywidualne zamówienie „ Leśne wesele”

Zawieszki w stylu eco, projekt indywidualny, kolekcja ekologiczna

Zawieszki na alkohol (podarunek – podziękowania) z kolekcji „Gold & White”

Zawieszki na alkohol i podarunki z kolekcji „Piwoniowy ślub”

ZAPYTAJ o wycenę zawieszek! 
WYŚLIJ
Dziękujemy:)

Zobacz więcej...

Back to Top