Rustykalna zima – szyszki
Zimowy ślub może być minimalistyczny i nowoczesny. Doskonale wpisują się w ten styl nasze kolekcje Modern, Gold &White, Geometryczny minimalizm, Nowoczesna kaligrafia. 
Dla zwolenniczek stylu rustykalnego proponujemy, jako temat przewodni zimowego ślubu szyszki. Są naturalne, mają barwę która doskonale komponuje się z każdą wybraną kolorystyką. Szyszki są tańszym i trwalszym materiałem niż kwiaty. Podkreślają klimat zimy, można je wkomponować w bukiet ślubny, dodać do butonierki – będą pasować do każdego garnituru. Być może któraś z Panien Młodych skusi się na bukiet ślubny z samych szyszek? Efekt byłby gwarantowany.
Szyszki to świetne podstawki pod winietki. Ich kształt sprawia że łatwo można na nich zawiesić karteczki na sznureczkach lub przyczepić bezpośrednio do szyszki. 
Szyszkami tak jak kwiatami można udekorować torty. Mogą występować solo lub w duecie z kwiatami.
Szyszki to piękny motyw przewodni zimowego ślubu. Stworzą wspaniały klimat, będą stanowić oryginalny i bardzo wdzięczny temat dekoracji.
Zaproszenia i dodatki ślubne naszej kolekcji z szyszkami to kolekcja, która obejmuje zaproszenia w rozmiarze 130x130 mm po złożeniu, winietki 85x95 mm po złożeniu, menu formatu DL jednokartkowe lub składane dwukartkowe, numer stolika, etykiety (zawieszki na alkohol) i inne dodatki. Drukowane na papierze ozdobnym najwyższej jakości o gramaturze 300 g. Możliwe są inne formaty i projekty z motywem szyszek.
ZAPYTAJ o wycenę kolekcji
WYŚLIJ
Dziękujemy!

Zobacz więcej...

Back to Top