onaczenia stołów
Aktualnym modnym trendem są oznaczenia stolików pod nazwą przewodniego motywu wesela. Pojawiają się, więc oprócz tradycyjnych numerków, nazwy ziół, miast, krajów, tytuły filmów itp. Projektujemy składane „namiociki” jak i pojedyncze kartki.

Kolekcja „Gold & White” – oznaczenia stolików, winietki i menu

Kolekcja Gold & White”

Oznaczenie stolika w kształcie składanego „namiocika”. Zamiast tradycyjnego numerka użyto nazwę zioła, zgodnie z motywem przewodnik wesela.

„Piwoniowy ślub” numer stolika składany

Oznaczenie stolika „namiocik”

Zobacz więcej...

Winietki
Winietki to niezbędny dodatek ślubny. Pomagają odnaleźć miejsce przy stole weselnym, ale są także pamiątką weselną. Najlepiej gdy są one spójne stylistycznie z pozostałymi dodatkami tj. menu, zawieszkami, planem stołów. 
Zawieszki na alkohol
Zawieszki na alkohol i prezenty to miły akcent na weselu, w ten sposób można dodatkowo wyrazić wdzięczność za przybycie i podarunki od gości weselnych.
Pudełka na koperty
Oryginalne, wykonane na zamówienie pudełko na koperty, to niezbędny dodatek ślubny. Pamiętajmy że Weselnicy chętnie obdarowują Parę Młodą prezentami pieniężnymi.
Naklejki, opakowania, etykietki
Projektujemy i wykonujemy ręcznie wszystkie dodatki ślubne, które potrzebne są na weselu. Gwarantujemy najwyższą jakość i szybki czas realizacji. Spełniamy potrzeby i wymagania  Pary Młodej.
Plan sali
Plany sali mają za zadanie ułatwić gościom weselnym znalezienie właściwego miejsca. Nie ma ograniczeń co do formatu, standardowo są to B1, B2 oraz indywidualne rozmiary w zależności od miejsca ekspozycji.
Menu
Menu weselne oprócz winietek i oznaczeń stolików,  to niezbędny dodatek ślubny na stole weselnym. Nada ono elegancji i wytworności przyjęciu, a także podkreśli to, że potrawy zostały specjalnie...
Księga gości
Indywidualny projekt Księgi  Gości zachwyci swoją oryginalnością, będzie wspaniałą pamiątką po uroczystym dniu. Nasze księgi  to projekty wykonane specjalnie na zamówienie...
Back to Top