o nas
Papeteria ślubna Studio 3 Kropki to dział firmy Studio 3 Kropki. Projektujemy zindywidualizowaną papeterię ślubną, dostosowaną do Waszych potrzeb i wymagań. Tworząc zaproszenia i dodatki ślubne, kierujemy się aktualnymi trendami w modzie. Nasze projekty wpisują się w modny i ważny, światowy trend ekologiczny i minimalistyczny.  Świat botaniki ma fundamentalny wpływ na życie na Ziemi, dlatego Papeteria ślubna Studio 3 Kropki jest blisko natury inspirując się jej pięknem.
MISJA
Papeteria ślubna  zbliża ludzi do siebie podczas wyjątkowych uroczystości ślubnych poprzez tworzenie pięknych zaproszeń i dodatków. W trosce o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne, staramy się pokazać piękno otaczających nas roślin. Wierzymy, że bliskość natury i życie zgodne z nią da Młodej Parze szczęście
i radość. Motto firmy „Żyjmy zgodnie z naturą”
PROJEKTY GRAFICZNE
Tworzymy alternatywne zaproszenia i dodatki ślubne. Realizujemy indywidualne projekty na życzenie klientów. Wasze pomysły i kreatywność są dla nas bardzo ważne! Zestawienie naszych kolekcji znajdziecie Państwo klikając link kolekcje .
Back to Top