jak złożyć zamówienie
Każde zamówienie jest przez nas traktowane jako indywidualne. Nie stosujemy rozwiązań ani projektów szablonowych, dana kolekcja może być dopasowane do Państwa potrzeb ewentualnie stworzona na podstawie już istniejącego wzoru.Wychodzimy na przeciw Waszym potrzebom. Bardzo cenimy sobie indywidualny kontakt z Wami.. Na wszelkie pytania dotyczące zamówień oraz cen odpowiemy z wielką przyjemnością, rzetelnie i merytorycznie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza, poprzez aplikację Facebook lub adres mailowy biuro@studio3kropki.pl Prosimy o przesłanie informacji dotyczących projektu, który ma być dla Państwa zrealizowany. Na podstawie otrzymanych danych przedstawimy aktualną kalkulację cenową.
CZAS REALIZACJI
To 10 dni roboczych liczony od następnego dnia po otrzymania pełnej akceptacji projektu. Wstępny projekt otrzymacie Państwo po 2 dniach od złożenia zamówienia i wpłacie zaliczki. W przypadku realizacji projektów na specjalne indywidualne zamówienie czas realizacji wydłużamy do 12 dni roboczych od następnego dnia po otrzymania pełnej akceptacji projektu.

Możliwa jest także realizacja zamówień w trybie EXPRESS, maksymalnie czas realizacji skrócony jest do 5 dni roboczych, do tego trzeba dodać ewentualnie 2 dni na dotarcie przesyłki. Cena  zamówień realizowanych w trybie expresowym jest większa o 35% od przedstawionej podstawowej kalkulacji.

DOSTAWA
Gotowe zamówienie wraz z fakturą przesyłamy kurierem lub paczką w przypadku zamówień zagranicznych. Koszt wysyłki pokrywa zamawiający.
INFORMACJA
Szanowni Państwo, nie poprawiamy błędów stylistycznych i ortograficznych oraz nie ingerujemy w przesyłane treści. Za błędy w nich zawarte odpowiada Zamawiający. W trakcie realizacji projektu celem uniknięcia pomyłek, przed drukiem, przesyłamy  Państwu do korekty, projekt w formie elektronicznej. Przed drukiem  ponownie wysyłamy do wglądu ostateczny projekt z naniesionymi poprawkami.
Back to Top