jak złożyć zamówienie
Składanie zamówień jest bardzo proste:) Można wysłać prosto z naszej strony za pomocą formularza kontaktowego, z Facebooka dodając załącznik w messengerze lub na adres mailowy monika_rokicka@icloud.com. Złożenie zamówienia ułatwi Państwu wykaz potrzebnych danych bez których nie obejdzie się żadne zaproszenie ślubne.

zaproszenia
» data ślubu 
» nazwa wybranej kolekcji
» ilość zaproszeń
» ilość kopert
» rozmiar zaproszenia
» treść zaproszenia
» dane do wysyłki
» uwzględnienie miejsca wykropkowanego lub nie na wpisanie  danych osobowych 
» personalizacja zaproszeń, wpisanie imion i nazwisk do zaproszeń 

DODATKI
» nazwa kolekcji
» rodzaj i ilość (winietki, menu weselne, kartki z podziękowaniami, numery stołów itp.)
» pełne teksty (imiona i nazwiska, data ślubu, skład menu weselnego)
» dane do wysyłki
CZAS REALIZACJI
To 7 dni roboczych liczony od następnego dnia po otrzymania pełnej akceptacji projektu. Wstępny projekt i wycenę otrzymacie Państwo po 2 dniach od złożenia zamówienia. W przypadku realizacji projektów na specjalne indywidualne zamówienie czas realizacji wydłużamy do 10 dni roboczych od następnego dnia po otrzymania pełnej akceptacji projektu.

DOSTAWA
Gotowe zamówienie wraz z fakturą przesyłamy kurierem lub paczką w przypadku zamówień zagranicznych. Koszt wysyłki pokrywa zamawiający.
INFORMACJA
Szanowni Państwo, nie poprawiamy błędów stylistycznych i ortograficznych oraz nie ingerujemy w przesyłane treści. Za błędy w nich zawarte odpowiada Zamawiający. W trakcie realizacji projektu celem uniknięcia pomyłek, przed drukiem, przesyłamy  Państwu do korekty, projekt w formie elektronicznej. Przed drukiem  ponownie wysyłamy do wglądu ostateczny projekt z naniesionymi poprawkami.
Back to Top