kolekcja zimowa – gałązka z szyszką
Kolekcja obejmuje zaproszenia w rozmiarze 130x130 mm po złożeniu, winietki 85x95 mm po złożeniu, menu formatu DL jednokartkowe lub składane dwukartkowe, numer stolika, etykiety (zawieszki na alkohol). Drukowane na papierze ozdobnym najwyższej jakości 260 gr. Wszystkie inne dodatki ślubne dostępne są na życzenie klienta. Koszt zaproszenia personalizowanego wynosi 8 zł natomiast z miejscem wykropkowanym do wpisania osoby zaproszonej 7 zł. Pozostałe szczegóły dotyczące cen zawarte są w zakładce CENNIK Jak złożyć zamówienie dowiesz się także w zakładce jak złożyc zamówienie

zobacz więcej...

Kolekcja rustykalna
Zaproszenia z kolekcji rustykalnej to nawiąznie do świat botaniki w lesie, na łąkach. Te piękne niepozorne rośliny mają fundamentalny wpływ na życie na Ziemii. Bądźcie blisko natury i zaplanujcie swoje wesele w rustykalnym stylu w kolekcji dostępne są wszystkie dodatki ślubne:)) ZAPROSZENIA – standardowe składane otwierane do góry, rozmiar 130x130 mm, papier ozdobny, kremowy 250 gr. Istnieje możliwość zamówienia innych rozmiarów zaproszeń oraz wariantów na przykład w postaci pojedyńczych kilku kart. Z wielką przejemnością realizujemy indywidualne życzenia klientów.
Kolekcja wiosenna – PIWONIE II
Kolekcja wiosenna z piwoniami tworzy niepowtarzalny klimat uroczystości weselnej. Nadaje lekkości, świeżości i pełni szczęścia. Akwarelowa grafika doskonale prezentuje się na białym papierze fakturowanym 270 gr. Zaproszenia dostępne są w formacie po złożeniu 130x130 mm i 148x148 mm oraz popularnej A5 15x148 mm.
Kolekcja akwarele jesień | zima
Kolekcja akwarele jesień | zima nawiązuje swoim stylem do kolekcji rustykalnej. Jednak jej subtelny, zwiewny, delikatny wygląd, czyni ją bardzo elegancką. Stonowane, pastelowe kolory zaakcentowane przez przygaszoną czerwień koralików jarzębiny doskonale wpisują się w klimat odchodzącej jesieni i powitania zimy. Kompozycja pięknie prezentuje się na tle eleganckiego, białego papieru ozdobnego 260 gr. Standardowe dostępne są dwa formaty po złożeniu 130x130 mm, 148x148 mm.
Kolekcja wiosenna – PIWONIE I
Kolekcja wiosenna z piwoniami tworzy niepowtarzalny klimat uroczystości weselnej. Nadaje lekkości, świeżości i pełni szczęścia. Akwarelowa grafika doskonale prezentuje się na białym papierze fakturowanym 270 gr. Format zaproszenia 105x148 mm po złożeniu. Dodatki ślubne dostępne według specyfikacji klienta.
Kolekcja greenery – Eukaliptus
Modne zaproszenia z motywem liści eukaliptusa wpisują się w trend kolorystyczny greenery roku 2017 ustalony przez INSTYTUT PANTONE. Kolekcja greenery oferuje wszystkie dodatki ślubne. Standardowe, składane zaproszenie otwierane do góry ma rozmiar 130x130 mm, prostokątne składane 105x148 mm. Papier – karton ozdobny, kremowy 250 gr lub biały 260 gr. Dostępne są inne rozmiary zaproszeń również w postaci pojedyńczych kart – dostosowane do indywidualnych życzeń klientów.
Back to Top