Kolekcja rustykalnaWianek z Paprocią i Eukaliptusem
Ten delikatny wianek łączy w sobie dwa najmodniejsze motywy zielonych liści eukaliptusa i paproci. Jagody oraz delikatne gałązki polnych ziół podkreślają urok zaproszenia. Rustykalny styl, nadaje swobody i powiewu lekkości. Wesele z tak oryginalnymi ozdobami  nada uroczystości niesamowitego klimatu. W kolekcji dostępne są zaproszenia jednokartkowe oraz składane rozmiaru 148x148 mm oraz 130x130 mm oraz wszystkie dodatki ślubne na życzenie klienta.
Kolekcja rustykalna – Polne Kwiaty
Zaproszenie to, jest idealne  na przyjęcie w naturze w swojskim wiejskim klimacie. Piękne polne kwiaty, koniczyny, mlecze, dzwonki na zaproszeniu i dodatkach,  pięknie  współgrają z polnymi bukietami na weselnym stole. Rozmiar zaproszenia 130x130 mm, składane – otwierane do góry lub tradycyjnie. Fot. Studio 3 kropki, Fot. Magiczne Kwiaty Iwona Fudała

zobacz więcej...

Kolekcja wiosenna – PIWONIE I
Kolekcja wiosenna z piwoniami tworzy niepowtarzalny klimat uroczystości weselnej. Nadaje lekkości, świeżości i pełni szczęścia. Akwarelowa grafika doskonale prezentuje się na białym papierze fakturowanym 270 gr. Format zaproszenia 105x148 mm po złożeniu. Dodatki ślubne dostępne według specyfikacji klienta.
Kolekcja zimowa – gałązka | szyszka
Papeteria ślubna z tej kolekcji idealnie wpisuje się w okres zimowy. Ta pora roku, to również czas wielu wspaniałych uroczystości. Zaproszenia ślubne na zimę są subtelne i stonowane. Dominującym kolorem jest zielony – zgodnie z trendami tego roku. Sosnowe gałązki z szyszkami, połączone delikatną kreską, tworzą ramkę wokół treści. Podkreśla ona tekst i krój użytego pisma. Cała kolekcja tworzy wrażenie bardzo naturalnej i eleganckiej. Podświadomie czujemy zapach lasu i igliwia.
Kolekcja wiosenna – PIWONIE II
Kolekcja wiosenna z piwoniami tworzy niepowtarzalny klimat uroczystości weselnej. Nadaje lekkości, świeżości i pełni szczęścia. Akwarelowa grafika doskonale prezentuje się na białym papierze fakturowanym 270 gr. Zaproszenia dostępne są w formacie po złożeniu 130x130 mm i 148x148 mm oraz popularnej A5 15x148 mm.
Kolekcja akwarele jesień | zima
Kolekcja akwarele jesień | zima nawiązuje swoim stylem do kolekcji rustykalnej. Jednak jej subtelny, zwiewny, delikatny wygląd, czyni ją bardzo elegancką. Stonowane, pastelowe kolory zaakcentowane przez przygaszoną czerwień koralików jarzębiny doskonale wpisują się w klimat odchodzącej jesieni i powitania zimy. Kompozycja pięknie prezentuje się na tle eleganckiego, białego papieru ozdobnego 260 gr. Standardowe dostępne są dwa formaty po złożeniu 130x130 mm, 148x148 mm.
Kolekcja greenery – Eukaliptus
Modne zaproszenia z motywem liści eukaliptusa wpisują się w trend kolorystyczny greenery roku 2017 ustalony przez INSTYTUT PANTONE. Kolekcja greenery oferuje wszystkie dodatki ślubne. Standardowe, składane zaproszenie otwierane do góry ma rozmiar 130x130 mm, prostokątne składane 105x148 mm. Papier – karton ozdobny, kremowy 250 gr lub biały 260 gr. Dostępne są inne rozmiary zaproszeń również w postaci pojedyńczych kart – dostosowane do indywidualnych życzeń klientów.
Back to Top